KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5154514

nr 515 4514

Natan Johansson, Gårdsmotiv, 24x28 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

tisdag 25 mars 2008
kl 16:08:35

23/3 13:01:01 1      100 kr
25/3 15:48:53 2      Vinnande bud